6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Çerez Politikası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Teslimat Süreci

Siparişleriniz Eve Teslim

Ücretsiz Teslimat

İzmir içi siparişleriniz de 400 TL ve üzerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Menemen ve Aliağa'ya 500 TL ve üzerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır. El değmeden ve hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan üretilen Sakıpağa’nın doğal lezzetlerini evinize getiriyoruz.

Teslimat Günleri

"Saat 18.00'e kadar verdiğiniz siparişler, ertesi gün saat 08.30 itibariyle yola çıkar." İzmir içi: Pazar hariç her gün. - Balçova ve Narlıdere: Salı ve Cuma günleri. - Menemen ve Aliağa: Cumartesi günü. - Pazar günü teslimatımız yoktur. Eve teslim siparişlerimiz sadece yazılı noktalarda geçerlidir.

Soğuk Zincir

Siparişleriniz yola çıkmadan hemen önce hazırlanır. Soğutuculu özel arabalarla size teslim edilir. Soğuk zinciri kırılmadan kapınıza gelen ürünlerimizin, ambalaj üzerinde yazan saklama talimatlarına göre saklanması gerekmektedir.

Özel Paketler

Farklı ihtiyaçlarınız için özenle bir araya getirdiğimiz indirimli veya hediyeli paketlerimizden seçerek alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.